İçeriğe geç
Mealkaline'ı Tanımak

Mealkaline'ı Tanımak

Mealkaline, uzman doktorlardan oluşan danışma kurulu, gıda mühendislerinden oluşan planlama grubu ve ödüllü şeflerden oluşan ekibiyle Türkiye alanında öncü bir kuruluştur.

Mealkaline olarak, bilimsel beslenme yöntemlerinden yola çıkarak; kişilerin sağlık sorunlarını gidermeye odaklı alkali, vegan, dengeli ve sağlıklı uygulama paketlerimiz ile hizmetinizdeyiz.


Sunduğumuz hizmetlerin;

  • Uzun yıllar sağlıksız ve asidik beslenme sonucu oluşan tahribatın giderilmesi,
  • Yağ stoğunun eritilerek ideal boy/ kilo endeksine ulaşılması,
  • Sağlık sorunlarının giderilmesinde belirleyici rol oynaması,
  • Beden kimyasının alkali pH dengeye getirilerek hücresel yenilenmenin sağlanması,
  • Tüm yaşamsal organların onarılması ve kendilerinden beklenen fonksiyonları yerine getirmelerini sağlamak üzere yeniden yapılandırılması

İlkelerine hizmet edecek şekilde, lezzetten ödün vermeden planlanmıştır.

 

Mealkaline olarak, sağlık sorunlarının giderilmesinde tedavi protokolleri kadar, sağlıklı ve dengeli beslenmenin ve düzenli spor yapmanın da çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç ile hareket ederek sağlık sorunlarını gidermenin yanında kişilerin yaşam tarzlarını değiştirerek hayallerindeki bedene ve sağlıklı bir yaşama kavuşmalarını sağlamak adına etkili yaklaşımlar geliştiriyoruz.

Bu amaçla kişinin yaşam tarzı, sağlığı ve beslenme alışkanlıklarına bütüncül bir perspektif ile yaklaşır, kişiye özel beslenme reçeteleri, egzersiz programları ve doktor konsültasyonları sunarak yaşamı doğrudan etkileyen düzensiz beslenme, hastalık, halsizlik, kilo problemleri, dikkatsizlik ve yorgunluk gibi belirtilerle mücadele eder. Hem kendine özgü yöntem ve metoduyla bütünsel bir sağlık planlaması yapar hem de geliştirdiği programlar ile etkili öneriler sunar.

vegetables icon
alkali kalın
alkali kalın

Mealkaline, kişiye özel olarak oluşturulan doğru beslenme ve sağlıklı yaşam programlarıyla birlikte fiziksel aktivitelerden, mindfulness’a kadar uzanan evrensel sağlık trendlerini de danışanlarına Alkalife Style Programı adı altında sunmaktadır.

mutlu image
Eski gönderiler
Yeni gönderiler

1 yorum

  • Merhaba hangi şehirlerde hizmet veriyorsunuz?

    Didem Tolasa Işık

Yorum yap

Lütfen unutmayın, yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.

Kapat (esc)

Bilgi için beslenme uzmanlarımıza danışın.

Çağrı Başlat

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Sepete eklendi