İçeriğe geç
Yöntem, Sistem ve Sonuç

Yöntem, Sistem ve Sonuç

Yöntem Sistem Sonuç

Mealkaline Alkali Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Paketleri sağlıklı, genç ve uzun bir yaşam sürmeniz için uyguladığı rejeneratif (yenileyici & gençleştirici), anti-aging (yaşlanma karşıtı) ve önleyici sağlık yöntemleri ile bu süreçte;

Başta bağırsaklar, karaciğer, akciğer, kalp, lenf sistemi, safra kesesi, pankreas, böbrekler, kan, kaslar ve damarlar olmak üzere bedendeki tüm doku ve organlar yeniden yapılandırılır.

Bedeninizde biriken toksinler ve çeşitli kimyasal atıklar kolayca dışarı atılır. Tüm metabolizmanız virüslerden, parazitlerden ve mantarlardan kurtulur. Safra kesesi, böbrekler, idrar kesesi ve idrar yollarında oluşan taşlar yok edilir.

Damarları daraltan ve tıkayan plaklar temizlenir. Damar sertliği ve tıkanıklığının giderilmesi ile kalp ve beyin fonksiyonları hızlı bir iyileşme gösterir.

Kan dolaşımı ve kan şekeri normalleşir, tansiyon dengelenir.

Uzun dönemde beyin kanaması ve kalp krizi riski çok önemli oranda azalır. Bu rahatsızlıkları geçirmiş kişilerin ise hızla rehabilite olmalarına ve sağlıklarına kavuşmalarına destek olunur.

Kanser riski önemli oranda azalır.

Nedeni belli olmayan yorgunluk, baş ağrıları, sürekli soğuk algınlığı, disbiyozis, fazla kilolar, kolesistit, pankreas, bilirubin ve kolesterol taşları, toksinler, zehirler ve kum gibi tüm zararlı birikintilerden arınma gerçekleşir.

Karaciğer ve kanın temizlenmesiyle sivilce, akne, sedef, dermatit, nörodermatit ve alerjik cilt sorunlarının ortadan kaldırılması sağlanır. Cilt yenilenir, canlanır, pürüzler ve kırışıklıklar azalır, böylece etkileyici bir dış görünüme kavuşursunuz.

Erkeklerde üreme organlarında biriken toksinler ve birikintiler temizlenir ve buna bağlı olarak kan dolaşımı onarılıp hızlanır. Yaygın görülen iktidarsızlık ve prostat sorunları giderilerek cinsel fonksiyonların yeniden güçlenmesi sağlanır.

Kök hücre yenilenmesi ve çoğaltımı doğal olarak sağlandığından kök hücre sayısı bir yıl içinde çok hızlı bir şekilde dengelenir. Genetik iyileşme ve telomeraz enzimi artışı sağlanarak telomer boyu uzatılır. Böylece gençleşme başlar.

Zihinsel fonksiyonlarınız eski performansına döner. Kendinizi yeniden dinç ve enerjik hissetmeye başlarsınız.

Eski gönderiler
Yeni gönderiler

Yorum yap

Lütfen unutmayın, yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.

Kapat (esc)

Bilgi için beslenme uzmanlarımıza danışın.

Çağrı Başlat

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Sepete eklendi