Hakkımızda

FELSEFESİMİZ

 

Mealkaline olarak gelişen ve değişen dünyada sağlıklı beslenmenin değerini önemsiyor, yaşam tarzı olarak benimsiyoruz. Öncü, özgün ve yenilikçi marka kimliğimizle sunduğumuz doğru beslenme yöntemleriyle sizlere felsefemizi aktarmak ve yaşam kalitenize katkıda bulunmak birincil amacımız.

Birçok yaşamsal faktörü göz önünde bulundurarak sizlerin gereksinimlerine özel oluşturduğumuz alkali ve sağlık paketlerimizi damak tadınıza uygun sunmayı ve alkali beslenmeyi yaşamınızın ayrılmaz bir unsuru yapmayı hedefliyoruz.

MeAlkaline’nın farkı yalnızca sağlıklı ve alkali yemek paketleri sunan bir kuruluş olması değil aynı zamanda bilgi paylaşan, alkali beslenme, sağlıklı yaşam konularında eğitim ve danışmanlık veren bir çözüm ortağı olmasıdır.

Tedavi etmek yerine tedaviye gereksinim duymanızı önlemek, alkali bir yaşamla beraber Mealkaline olarak sizinle paylaşmak istediğimiz en önemli değerlerden.

Tüm bunlara ek olarak; bedenimizi, bağışıklık sisteminizi kısaca sağlığınızı destekleyici kürler ile birlikte Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip gereksinim duyulan sağlıklı yaşam tarzını en eksiksiz şekilde sizlerle buluşturup başarmaya hazırız.