İade Koşulları

İade Koşulları
 

“Değerli müşterimiz,

teslimat image

Öncelikle ilginiz ve bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Size her sabah teslim edilen Mealkaline Sağlıklı Yaşam ve Sağlıklı Beslenme ürünlerimiz, ekip arkadaşlarımız tarafından mutfağımızda günlük olarak, kişiye özel hazırlanmaktadır. Hedefimiz seçmiş olduğunuz Mealkaline Paketlerinizin, size en faydalı ve taze olarak ulaşmasıdır. Her paketinizi özen ve itina ile günlük üretmekteyiz. Bu sebepten dolayı sizden ricamız paket iptali durumlarınızı birgün önceden en geç 14:00’e kadar bize bildirmeniz.

Anlayışınız için teşekkür eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız.”

Havale ile yapılan ödemelerde sipariş zamanını değil, havale onayının geldiği zamanı sipariş saati olarak kabul ediyoruz. Siparişinizin onayını e-mail ile bildiriyoruz.

İade Kabul Etmeme Durumları

Teslim tarihinden itibaren yasal süreç geçince iade olursa,

Ürün hediyesinin ürünle birlikte iade edilmemesi (hediye ürün promosyonları),

Herhangi bir nedenle ambalajı açılmış ve kullanılmış ürün gönderimi,

Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler,

Kullanım hatası nedeniyle hasar görmüş ürünler için iade ve değişim yapılmamaktadır.

Ayrıca değişimi sadece kusurlu ürünlerde kabul ediyor ve bunun dışında farklı bir ürün ile değişim kabul etmiyoruz. İade ile ilgili ücreti de ürün elimize ulaştıktan 5 iş günü içerisinde hesaba aktarıyoruz.

Hasarlı Ürün

Elinize ulaşan ürünlerde hasar, kırılma, yırtılma,deformasyon varsa kargo teslimatı sırasında mutlaka tutanak tutulmasını önemle rica ediyoruz

İade, değişim ve hasarlı ürün talebiniz varsa önce [email protected] adresinden bicrze bilgi vermeniz gerekmektedir. Bizden onay aldıktan sonra ürünlerin çıkışı yapılmalıdır.

Türkiye’ nin her yerine 90 TL ve üzeri siparişleriniz de kargo ücretini biz karşılıyoruz. Bunun dışında kalan siparişlerde Kargo Partner Şirkete ( Yurt İçi Kargo ) sabit 15 TL bedel ödenmektedir.

İade Adresi: Mealkaline Sağlıklı Yaşam ve Sağlıklı Beslenme Endüstrisi A.Ş. Yeşilce Mah.Barbaros Cad. No:51 İç Kapı No:3 Kağıthane/İSTANBUL