MEALKALINE

asit icon
 

Mealkaline olarak gelişen ve değişen dünyada sağlıklı beslenmenin değerini önemsiyor, yaşam tarzı olarak benimsiyoruz. Öncü, özgün ve yenilikçi marka kimliğimizle sunduğumuz doğru beslenme yöntemleriyle sizlere felsefemizi aktarmak ve yaşam kalitenize katkıda bulunmak birincil amacımız.

Birçok yaşamsal faktörü göz önünde bulundurarak sizlerin gereksinimlerine özel oluşturduğumuz alkali ve sağlık paketlerimizi damak tadınıza uygun sunmayı ve alkali beslenmeyi yaşamınızın ayrılmaz bir unsuru yapmayı hedefliyoruz.

Mealkaline’nın farkı yalnızca sağlıklı ve alkali yemek paketleri sunan bir kuruluş olması değil aynı zamanda bilgi paylaşan, alkali beslenme, sağlıklı yaşam konularında eğitim ve danışmanlık veren bir çözüm ortağı olmasıdır.

Tedavi etmek yerine tedaviye gereksinim duymanızı önlemek, alkali bir yaşamla beraber Mealkaline olarak sizinle paylaşmak istediğimiz en önemli değerlerden.

alkali beslenme

ALKALİ

BESLENME

Tüm bunlara ek olarak; bedenimizi, bağışıklık sisteminizi kısaca sağlığınızı destekleyici bitkisel gıda takviyelerinden oluşan kürler ile birlikte Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip gereksinim duyulan sağlıklı yaşam tarzını en eksiksiz şekilde sizlerle buluşturup başarmaya hazırız.

Mealkaline’ı Tanımak

Mealkaline’ı Tanımak

Organizasyon yapısında Uz. Dr.dan oluşan Danışma Kurulu, Diyetisyen ve Gıda Müh.lerinden oluşan Planlama Gurubu ve ödüllü Şeflerden oluşan Mutfak Üretim Ekibini barındıran Türkiyenin öncü kuruluşudur

 

Programa Git
Alkali Beslenme Nedir?

Alkali Beslenme Nedir?

Alkali veya asidik olma durumu pH değeri ile belirlenir ve 0’dan 14’e kadar bir skalayla ölçülür. ‘0’ en asidik, ‘14’ ise en alkalidir. İnsan vücudunun ideal pH aralığı 7.35-7.45 dir.

 

Programa Git
Bağışıklık Sistemimiz

Bağışıklık Sistemimiz

İnsan bedeni, hastalıklara karşı bir savunma sistemiyle donatılmıştır ve doğal olarak kendi kendini yenileme ve iyileştirme yeteneğine sahiptir.

 

Programa Git
Vitamin ve Mineraller

Vitamin ve Mineraller

Vitaminler, vücutta metabolik olayların normal bir şekilde meydana gelmesi ve sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için gerekli fakat hücrelerimizde kendiliğinden sentezlenmediği için...

 

Programa Git
Yöntem Sistem Sonuç

Yöntem Sistem Sonuç

Mealkaline Alkali Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Paketleri sağlıklı, genç ve uzun bir yaşam sürmeniz için uyguladığı rejeneratif (yenileyici & gençleştirici), anti-aging (yaşlanma karşıtı) ...

 

Programa Git